Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2017 13:33
Xbox Polska odpowiada na podwyżkę PlayStation Plus. Microsoft nie podejmuje „szalonej decyzji”
5364V

Xbox Polska odpowiada na podwyżkę PlayStation Plus. Microsoft nie podejmuje „szalonej decyzji”

Od kilku chwil możecie zapoznać się z dość nieprzyjemną informacją dotyczącą podwyżki ceny abonamentu PlayStation Plus. Sytuację postanowił skomentować nawet oficjalny profil Xbox Polska, który uspokaja swoich klientów.  

Abonament PlayStation Plus już wczoraj nie należał do najtańszych przyjemności, jednak miliony graczy z całego świata wykupują abonament, by móc grać w Sieci na PlayStation 4. Japończycy zdecydowali się na mocną podwyżkę, która odbiła się szerokim echem wśród fanów marki.

PlayStation Plus. Abonament drożeje w Europie

Sytuację skomentował nawet Microsoft, a dokładnie polski oddział Xboksa. Firma wystosowała prosty, choć bardzo skuteczny komunikat do swoich klientów, którzy nie muszą obawiać się „szalonej decyzji”:

„Spokojnie, u nas nikt w nocy nie podjął szalonej decyzji o podwyżce cen - abonament #XboxLive Gold pozostaje w takiej cenie jaką już znacie;)”

W tej sytuacji posiadacze Xboksów One, Xboksów One S, Xboksów 360, a nawet graczy, którzy szykują się na Xboksa One X, mogą spać spokojnie. Przedstawiciele Xbox Polska zaznaczyli, że aktualnie Microsoft nie planuje jakichkolwiek podwyżek.

Na deser możecie spojrzeć na miłą reklamę przygotowaną przez Microsoft, a jednocześnie przypominam, że została już zaprezentowana lista tytułów z Games with Gold na miesiąc sierpień.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft playstation plus xbox live gold xbox polska