SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.08.2017 13:32
PlayStation Plus. Abonament drożeje w Europie
5720V

PlayStation Plus. Abonament drożeje w Europie

Oferta PlayStation Plus na sierpień jest ciekawa (gratisowo otrzymamy m.in. Just Cause 3), ale niestety pora na łyżkę dziegciu w tej beczce miodu...

Czas na mało wesoły news. Sony Interactive Entertainment Europe zaczęło rozsyłać komunikaty do osób z wykupionym abonamentem PlayStation Plus o podwyższeniu opłat za korzystanie z dobrodziejstw tej usługi. Póki co wiadomość dotyczy tylko rynku europejskiego.

Gry w ofercie PS Plus w sierpniu

Roczna subskrypcja podrożała z poziomu 195 zł do 240 zł. Za 3 miesiące trzeba będzie dać teraz 100 zł, zamiast 78 zł. Jeden miesiąc wykupimy natomiast za 33 zł, a nie za 27 zł, jak dawniej.

Nowe ceny za abonament PS Plus:

Roczna subskrypcja: 240 zł

3-miesięczna subskrypcja: 100 zł

Miesięczna subskrypcja: 33 zł

Stare ceny mają obowiązywać tylko do 30 sierpnia 2017 r. Jeśli zatem zależy wam na przedłużeniu subskrypcji to najlepiej zrobić do w ciągu najbliższego miesiąca. Wtedy załapiecie się jeszcze na niższe ceny (czyli rok PS Plus będzie można kupić za 195 zł, a nie za 240 zł).

Wieści na pewno nie poprawiają humoru, ale z drugiej strony liczymy, że jednak gry pojawiające się w ofercie PS Plus będą tak atrakcyjne jak w kilku ostatnich miesiącach, co powinno zrekompensować w jakimś stopniu podwyżkę.

Tagi: ceny playstation playstation plus podwyżka ceny sony

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme