Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2017 19:01
Ancestors. Gameplay nowej gry autorów Hatred wygląda świetnie!
1046V

Ancestors. Gameplay nowej gry autorów Hatred wygląda świetnie!

Autorzy kontrowersyjnego Hatred zamierzają zmierzyć się z zupełnie nowym gatunkiem. Destructive Creations pracuje teraz nad strategią, która została zaprezentowana na pierwszym materiale. Gra może zainteresować wielu fanów gatunku. 

Nie jestem specjalnym fanem Hatred, jednak od pierwszej zapowiedzi z zainteresowaniem przyglądam się Ancestors. Tytuł może zaciekawić wielu sympatyków strategii czasu rzeczywistego, bo autorzy zamierzają zaoferować wymagającą i krwawą rozgrywkę.

Tomasz Gop, producent Lords of the Fallen został zwolniony z CI Games. Dołącza do twórców Ancestors!

Dzisiaj możemy pierwszy raz spojrzeć na czystą rozgrywkę z Ancestors. Gracze będą mogli podzielić swoje wojsko na małe oddziały, które następnie wyślemy do walki – zwróćcie uwagę na przygotowanie rozgrywki pod kontrolery. Twórcy w dniu prezentacji zapowiedzieli wersję na sprzęt Microsoftu i jak widać od początku pracują nad odpowiednim wykorzystaniem padów.

W trakcie rozgrywki nie będziemy oczywiście tylko walczyć. Autorzy pozwolą nam zbierać surowce, tworzyć budynki, zarządzać zasobami, a wszystkie misje zostaną oparte o prawdziwe wydarzenia. Historia została umiejscowiona w średniowieczu.

Warto na pewno wspomnieć, że nad pozycją czuwa Tomasz Gop. Producent Lords of the Fallen został zwolniony z CI Games, które po problemach ze Sniper: Ghost Warrior 3 zdecydowało się ciąć koszty.

Ancestors zadebiutuje na rynku w przyszłym roku i gra będzie dostępna na Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Materiał: Ancestors Gameplay Trailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ancestors Destructive Creations gameplay