Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2017 18:04
Echo. Znamy datę premiery gry od byłych autorów Hitmana
520V

Echo. Data premiery i zwiastun produkcji od byłych autorów Hitmana

We wrześniu nie będzie brakować ciekawych premier. Studio Ultra Ultra właśnie potwierdziło ostateczną datę premiery Echo, czyli produkcji, która w swoim czasie intrygowała wielu czytelników PPE.

Pierwszy raz o Echo pisałem w sierpniu ubiegłego roku i w zasadzie od tego czasu autorzy niezbyt często informowali o tytule. Gra zainteresowała wielu naszych czytelników, więc na pewno ucieszy społeczność informacja o dacie premiery.

Pierwsze informacje o Echo

Przedstawiciele Ultra Ultra potwierdzili zakończenie najważniejszych prac nad Echo. W konsekwencji gra może bez najmniejszego problemu zadebiutować 19 września na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

W tytule wcielimy się w En, która przez sto lat znajdowała się hibernacji na statku kosmicznym, ale jej sen został przerwany po tym jak kobieta dotarła do legendarnego Pałacu. To mityczne miejsce przygotowała pradawna cywilizacja, która stworzyła technologię pozwalającą wskrzeszać ludzi.

Protagonistka musi w tym miejscu wykonać powierzoną misję, jednak nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ Pałac tworzy „Echoes”, czyli klony osoby, które w dodatku dokładnie uczą się wszystkich ruchów „intruza”.

Studio z okazji ujawnienia daty premiery, zaprezentowało również zwiastun, który zobaczycie poniżej.

Źródło: https://www.vg247.com/2017/07/27/echo-is-a-sci-fi-adventure-title-set-in-space-where-the-enemy-is-you/

Tagi: data premiery echo ultra ultra