Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2016 20:10
Echo może się podobać. W produkcji bohaterka mierzy się z własnymi klonami
814V

Echo może się podobać. W produkcji bohaterka mierzy się z własnymi klonami

W czerwcu studio Ultra Ultra zapowiedziało Echo. Dotychczas otrzymaliśmy zaledwie krótki zwiastun, ale najnowszy materiał prezentuje ciekawy świat. W produkcji bohaterka trafia do legendarnego Pałacu, który jest przepełniony jej klonami. 

Główną bohaterką Echo jest En, która przez sto lat znajdowała się w hibernacji na statku kosmicznym. Dziewczyna budzi się po dotarciu do legendarnego Pałacu – to miejsce zbudowała pradawna cywilizacja, która wykreowała technologię do wskrzeszania. Jak się okazało w tym miejscu nikt nie wita protagonistki otwartymi ramionami, ponieważ przez swoją obecność aktywowała zabezpieczenia.

Pałac tworzy „Echoes” czyli kopie każdego osobnika, które następnie uczą się jego ruchów. Boty są oczywiście wrogo nastawione, więc En ma spory problem. Na szczęście system automatycznie restartuje się co kilka minut i wtedy gracz otrzymuje swobodę w działaniach. W innej sytuacji trzeba dobrze planować każdy ruch.

Gra miała początkowo zadebiutować pod koniec roku, ale autorzy zdecydowali się opóźnić debiut i zaprezentować opowieść jednocześnie graczom na trzech platformach. Premiera odbędzie się na wiosnę. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: echo gameplay ultra ultra zwiastun