Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2017 17:02
Iceberg Interactive zapowie psychologiczny horror na gamescom 2017. Opublikowano pierwszą zajawkę
467V

Iceberg Interactive zapowie psychologiczny horror na gamescom 2017. Opublikowano pierwszą zajawkę

Na imprezie w Kolonii nie zabraknie nowych gier. Iceberg Interactive zdecydowało się właśnie na gamescomie przedstawić nowy projekt. Nadciąga przerażającą opowieść.

Ostatnio nie możemy specjalnie narzekać na brak ciekawych zapowiedzi, ale jestem pewien, że gracze z wielkim zadowoleniem zainteresują się kolejnym projektem. Iceberg Interactive potwierdziło prezentację gry podczas konferencji na gamescomie.

Shenmue III bez wielkiej prezentacji na gamescom 2017. Na rozgrywkę nadal zaczekamy

Aktualnie nie otrzymaliśmy wielu informacji na temat produkcji. Twórcy szykują psychologiczny horror, który ma zaprezentować intensywne, zręcznościowe zagadki, mocna atmosferę, niepokojące sceny, a podczas przygody odkryjemy sekrety ludzkiego umysłu wraz z jego wszystkimi wadami oraz nerwicami.

Jeśli czujecie się zaintrygowani, to spójrzcie jeszcze na poniższą zajawkę. Na materiale zobaczycie postać (dziecko?), której cień odbija się na ścianie, a cała miejscówka przypomina dość obskurny areszty lub piwnicę?

Nad pozycją czuwa Iceberg Interactive, czyli ekipa z Holandii zajmująca się wydawaniem najróżniejszych gier – zespół pomagała przy między innymi Rising Storm 2: Vietnam, Killing Floor 2, czy też Starpoint Gemini Warlords.

 

Źródło: Twitter.com

Tagi: