Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2017 15:00
F1 2017 z polską lokalizacją. Zwiastun pozwala spojrzeć na oczekiwaną grę
693V

F1 2017 z polską lokalizacją. Zwiastun pozwala spojrzeć na oczekiwaną grę

Techland ma dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Formuły 1. Wydawca właśnie potwierdził lokalizację F1 2017, a jednocześnie możemy spojrzeć na nowy materiał. Już wkrótce fani serii będą tworzyć historie.

F1 2017 to najnowsza produkcja brytyjskiego Codemasters. Twórcy zdecydowali się znacząco rozbudować serię F1 tworząc pełnoprawna kampanię, dbają o klasyczne samochody, wrzucają do gry nowe tory (z Wielkiej Brytanii, Bahrajnu, Stanów Zjednoczonych oraz wciąż niezaprezentowany) i zapowiadają dopieszczony do granic możliwości system jazdy.

F1 2017. Do gry trafią klasyczne bolidy sprzed lat

Codemasters już wcześniej potwierdziło wrzucenie do gry klasycznych wozów i właśnie w tej sprawie postanowił wypowiedzieć się dyrektor kreatywny F1 2017. Lee Mather podkreślił, że dla różnych maszyn (klasyczne/nowsze) autorze musieli znacząco przebudować model fizyki:

„Ostatnio fani śledzili informacje o klasycznych bolidach, ale wiemy, że chcieli też zobaczyć w akcji najnowsze maszyny. Bolidy z sezonu 2017 osiągają zawrotne prędkości, ale są szersze i cięższe. By zachować balans między aerodynamiką i przyczepnością opon musieliśmy przebudować model fizyki w grze, co było nie lada wyzwaniem”

Na deser możecie spojrzeć na nowy zwiastun zatytułowany „Urodzeni, by stworzyć historię”. To kawał przyjemnego materiału, ponieważ pozwala spojrzeć na fragmenty rozgrywki, a jednocześnie prezentuje debiutujący w serii legendarny, nocny tor miejski w Monako.  

Materiał: F1 2017 – Urodzeni, by stworzyć historię!

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Codemasters f1 2017 lokalizacja Techland zwiastun