Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2017 21:00
Sonic Forces. Data premiery mogła zostać ujawniona przez znany sklep
602V

Sonic Forces. Data premiery mogła zostać ujawniona przez znany sklep

Niebieski Jeż ma powrócić w blasku już 15 sierpnia za sprawą Sonic Mania, jednak dla wielu fanów charyzmatycznego bohatera najważniejszą premierą tego roku jest Sonic Forces. Data debiutu wyczekiwanej opowieści została ujawniona przez znany sklep i jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to będziemy mogli śmiało powiedzieć, że SEGA nie obawia się nadciągających hitów.

Japończycy nie mają specjalnego szczęścia do nowych przygód Sonica. Jeden z pracowników studia przed czasem opublikował zwiastun prezentujący datę premiery Sonic Mania, a teraz szczegóły Sonic Forces przedstawił znany sklep.

Sonic Forces na pierwszym długim gameplayu

Australijski EB Games ma na swoim koncie kilka wpadek związanych z datami premier dużych tytułów AAA, a tym razem przedstawiciele firmy zachęcają do składania zamówień przedpremierowych na Sonic Forces, które ma trafić na półki sklepowe 7 listopada!

Osobiście trudno mi uwierzyć w tę datę premiery z jednego powodu – w tym miesiącu zadebiutuje Call of Duty: WWII, Crackdown 3, Need for Speed Payback, czy też Star Wars: Battlefront II. Jeśli SEGA zdecyduje się na tę datę, to będziemy mieć pewność, że Japończycy są bardzo pewni przygody… Nie możemy zapomnieć, że w tym okresie na rynek trafi również nowy sprzęt Microsoftu.

Oczywiście Sonic Forces na każdym materiale wygląda przyjemnie, ale nie możemy zapomnieć, że ostatnie opowieści znanego bohatera nie prezentowały oczekiwanej jakości. Może SEGA za pomocą Sonic Mania pobudzi nasz głód na trójwymiarową historię? Oby!

Źródło: http://www.nintendolife.com/news/2017/07/sonic_forces_listed_on_eb_games_for_7th_november_release

Tagi: data premiery Przeciek Sega Sonic Forces