Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2017 15:40
Akcja z Racket Fury: Table Tennis VR
584V

Racket Fury: Table Tennis VR. Gameplay wygląda świetnie i twórcy szukają chętnych do gry

W marcu miałem przyjemność przedstawić na portalu kolejną polską grę. Racket Fury: Table Tennis VR to produkcja stworzona z myślą o wirtualnej rzeczywistości, która już wkrótce trafi do szerokiego grona odbiorców. Autorzy postanowili pokazać światu czysty gameplay i zaprosić chętnych do zabawy.

Racket Fury: Table Tennis VR to nadchodząca produkcja rodzimego 10Ants Hill (wcześniej znane jako Cmoar Studio). Autorzy tym razem zaoferują graczom grę w tenis stołowy, ale nie będzie to zwykły projekt.

Pierwsze informacje o Racket Fury: Table Tennis VR

Akcja Racket Fury: Table Tennis VR została umiejscowiona w świecie po totalnej wojnie. Wszystkie kraje odczuły skutki starć, więc zdecydowano się przygotować inną formę rozwiązywania największych konfliktów. W  Racket Fury Tournament zainteresowani wystawiają swoje zespoły, które walczą nie tylko o honor, ale również wpływy na świecie. Głównym bohaterem opowieści zostaje jeden z młodych zawodników, który dopiero rozpoczyna swoją karierę.

Tytuł od kilku miesięcy jest dopracowywany i rozwijany przez deweloperów. Studio odrobinę opóźniło plany premiery, ponieważ przedstawiciele 10Ants Hill chcieli mieć pewność, że oferują tytuł z doszlifowaną fizyką, który bez najmniejszego problemu może mierzyć się z innymi tytułami na Steam. Za kilka dni startuje beta, do której twórcy serdecznie zapraszają – tutaj możecie wyrazić chęć uczestnictwa w zabawie.

Natomiast już 20 lipca Racket Fury: Table Tennis VR wskoczy do programu Wczesnego Dostępu. W następnych miesiącach autorzy będą rozwijać grę, powiększać zawartość, ale w tym czasie fani wirtualnej rzeczywistości zawalczą w wielu ekscytujących meczach.

Poniżej znajdziecie najnowszą rozgrywkę.

Tagi: 10Ants Hill beta gameplay Racket Fury: Table Tennis VR