Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2017 18:42
Destiny 2. Zwiastun przedstawia broń dodawaną do zamówień przedpremierowych
643V

Destiny 2. Zwiastun przedstawia broń dodawaną do zamówień przedpremierowych

Bungie zdecydowało się już dzisiaj zaprezentować jeden z prezentów, który trafi do wszystkich graczy składających zamówienie przedpremierowe na Destiny 2. Nowa zabawka została ujawniona w ciekawy sposób.

To w zasadzie była tylko kwestia czasu. Bungie już wcześniej zapowiedziało przygotowanie Coldheart Exotic Trace Rifle, a nawet mogliśmy zobaczyć prezentację broni na E3. Jednak dopiero dzisiaj otrzymaliśmy pokaz w grze.

Destiny 2. Gameplay z trybu Survival oraz prezentacja kolejnej mapy

Studio zdecydowało się na muzyczna prezentację, podczas której usłyszycie kultowy utwór „Ice Ice Baby”. Giwera trafi do wszystkich graczy, którzy złożą zamówienie na produkcję, jednak zabawka wyląduje u Strażników dopiero 5 grudnia.

Jednocześnie deweloperzy pokazali proces powstawania broni. Nie jest to przypadek, ponieważ autorzy w tym wypadku zdecydowali się na zupełnie nowy rodzaj broni – jest to „śladowy karabin”, który charakteryzuje się bardzo mocnym atakiem.

Zespół odpowiedzialny za wykreowanie Coldheart Exotic Trace Rifle chciał mieć pewność, że stworzony projekt będzie odpowiednio wyglądał, bo już nawet jego prezentacja ma wyróżniać się na tle innych gnatów. W sumie takie zabawki pojawiają się w wielu grach i są często wykorzystywane przez graczy, więc nic dziwnego, że Bungie zdecydowało się ten ruch.

Tagi: Activision Bungie Destiny 2