Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2017 15:05
Need for Speed Payback. Zwiastun prezentuje ogromną personalizację
2355V

Need for Speed Payback. Zwiastun prezentuje ogromną personalizację

Autorzy Need for Speed Payback przerywają milczenie. Studio zdecydowało się opublikować bardzo przyjemny zwiastun, który skupia się na personalizacji wozów. Gracze otrzymają dostęp do ogromnego zestawu najróżniejszych części.

Need for Speed Payback to najnowsza produkcja Ghost Games. Twórcy zdecydowali się na efektowne wyścigi, w których otrzymamy dostęp do szerokiej personalizacji maszyn. Najnowszy zwiastun skupia się właśnie na tym elemencie.

Need for Speed: Payback. Gameplay i konkretne szczegóły o produkcji

Personalizacja powraca w Need for Speed Payback i ma być "lepsza niż kiedykolwiek". Twórcy chcą obudzić wśród graczy zagorzałych mechaników, którzy z uśmiechami na ustach będą grzebać pod maską, wybierać poszczególne elementy karoserii i dbać o najpiękniejszy lakier.

Biorąc udział w turniejach otrzymamy możliwość wygrywania części, które następnie zamontujemy w samochodzie i tym samym polepszymy jego osiągi. Standardowo im lepsze wyniki będziemy wykręcać, tym potężniejsze elementy zgarniemy, a jednocześnie otrzymamy dostęp do trudniejszych wyzwań… Szykuje się samonapędzająca się maszyna! ;)

Bez końca poprawiaj osiągi aut należących do pięciu klas (wyścig, drift, teren, drag, ucieczka) i daj popalić konkurencji w wyścigach, misjach i wyzwaniach. Znajduj rozsiane po całym świecie porzucone auta i od zera zbuduj idealną brykę. Zbieraj, wygrywaj lub kupuj najlepsze części tuningowe i zbuduj flotę idealnych maszyn.

Interesująco na pewno zapowiada się wyszukanie perełek, które przywrócimy do życia. Nie będzie to pewnie łatwe zadanie, ale przy odpowiednim zaangażowaniu staniemy się właścicielami legendarnych wozów.

Materiał: Oficjalny zwiastun personalizacji w Need for Speed: Payback

Tagi: