Need for Speed: Payback. Gameplay i konkretne szczegóły o produkcji

Gry
5142V
Need for Speed: Payback. Gameplay i konkretne szczegóły o produkcji
Wojciech Gruszczyk | 10.06.2017, 21:24

Po krótkiej przerwie seria Need for Speed powraca. Już dzisiaj możemy spojrzeć na świeży fragment rozgrywki, który pokazuje, że studio Ghost Games nie zmarnowało ostatnich miesięcy. Otrzymaliśmy również szczegóły dotyczące pozycji.

Byli twórcy serii Burnout powracają z zupełnie nową odsłoną serii Need for Speed. Autorzy podobno wyciągnęli lekcję z ostatniej produkcji i tym razem chcą zaoferować zdecydowanie bardziej rozbudowaną grę.

E3 2017. Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

W historii poznamy trzech bohaterów – Tylera, Maca oraz Jess – którzy stracili cały dobytek. Do niedawna w ekipie znajdowała się czwarta osoba, jednak wspólniczka zdradziła protagonistów. Teraz Tyler zbiera nową ekipę, tworzy „Familię” i rozpoczyna wendettę.

Pod względem rozgrywki otrzymamy zręcznościowe wyścigi, które otrzymają pełen cykl dnia i nocy. Akcja zaprowadzi fanów gatunku do Fortune Valley, gdzie będziemy brać udział w różnych zmaganiach – autorzy podzielili samochody na pięć kategorii (wyścig, drift, teren, drag oraz ucieczka), które odpowiadają poszczególnym typom wyścigów.

Pewną ciekawostką jest również fakt, że bohaterowie w kampanii posiadają specjalne umiejętności, które mają wpływać na prowadzenie pojazdów.

Marzyliście o „Szybkich i wściekłych” od Ghost Games? Twórcy pozwolą nam dosłownie zmiażdżyć samochody. Na pierwszym materiale z rozgrywki oglądamy rozbijanie pojazdów, a nawet przerywniki filmowe, które mają zaoferować narrację na niespotykanym wcześniej poziomie. Podczas historii będziemy dynamicznie przeskakiwać pomiędzy postaciami i wygląda to… EFEKTOWNIE!

Ponadto tytuł zaoferuje nam rozbudowany tuning, który pozwoli przerobić każdego grata w super cacko do wykonywania szalonych misji. Próbkę zabawy możecie zobaczyć poniżej!

Need for Speed: Payback - premiera 10 listopada.

Źródło: własne

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper