Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2017 13:35
Hellblade: Senua's Sacrifice. Mocny gameplay prezentuje dynamiczną i krwawą walkę
1712V

Hellblade: Senua's Sacrifice. Mocny gameplay prezentuje dynamiczną i krwawą walkę

Po serii zwiastunów w końcu możemy spojrzeć na czystą rozgrywkę z Hellblade: Senua's Sacrifice. Najnowsza gra Ninja Theory wygląda fantastycznie i może zainteresować wielu fanów dynamicznych oraz krwawych pojedynków.

Przed włączeniem poniższego filmu upewnijcie się, że jesteście dobrze przygotowani. Załóżcie słuchawki lub zadbajcie o odpowiednie nagłośnienie – Ninja Theory postarało się, by nawet na takim fragmencie rozgrywki dźwięk był odpicowany.

Hellblade: Senua's Sacrifice z Photo Mode. Twórcy ujawnili szczegóły

Studio zaprezentowało dziesięciominutowy urywek historii, na którym na początku Senua walczy z kilkoma przeciwnikami, a następnie eksploruje lokację. Na uwagę na pewno zasługują „głosy w głowie” oraz klimatyczna oprawa – w obu przypadkach potrzebujemy odpowiedniego sprzętu, by docenić pracę deweloperów, ale bez wątpienia widać, że twórcy zadbali o grafikę oraz udźwiękowienie.

Walka wydaje się naprawdę wymagająca, jednak autorzy już wcześniej zapowiadali, że zamierzają w tym wypadku wymęczyć graczy, bo tytuł choć nie będzie oferować wybitnie długiej historii, to ma jednak zaprezentować mocną przygodę.

Pewnie niektórzy z Was mogą obawiać się o spoilery, ale zaznaczam, że w tym wypadku przedstawiony wycinek nie jest obładowany fabułą. W sumie tylko końcówka pokazuje drobną sekwencję, którą jednak warto zobaczyć, bo jej efekt (te głosy!) jest wprost wyśmienity. Trudno nie odnieść wrażenia, że szykuje się grube mięsko od autorów Enslaved: Odyssey to the West (2010), czy też DmC: Devil May Cry (2013).

Źródło: Twitter.com

Tagi: gameplay hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory pc playstation 4