Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2017 20:04
Hellblade: Senua's Sacrifice z Photo Mode. Twórcy ujawnili szczegóły
668V

Hellblade: Senua's Sacrifice z Photo Mode. Twórcy ujawnili szczegóły

Ninja Theory odkrywa kolejną niespodziankę związaną z Hellblade: Senua's Sacrifice. Studio przygotowało dodatkowy tryb, dzięki któremu gracze otrzymają możliwość uwiecznienia najpiękniejszych scen z opowieści.

Już w ubiegłym tygodniu autorzy pozwolili spojrzeć na serię świetnych materiałów z Hellblade: Senua's Sacrifice, więc mogliśmy się spodziewać, że w grze pojawi się Photo Mode. Dzisiaj otrzymaliśmy oficjalną wiadomość. 

Hellblade: Senua's Sacrifice na fantastycznych materiałach prezentujących mroczną stronę produkcji

Brytyjczycy mają dla nas sporą niespodziankę. Tryb Zdjęć trafi do Hellblade: Senua's Sacrifice w dniu premiery i gracze otrzymają dostęp do tego przyjemnego dodatku bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Zainteresowani zamrożą każdą ze scen, a następnie wykorzystają jeden z wielu dostępnych filtrów, dzięki którym odpicują kadry. Autorzy stworzyli również profesjonalne narzędzia, które pozwolą w odpowiedni sposób upiększyć scenę i nadać jej charakter.

Autorzy liczą na nasze zaangażowanie w zabawę, ale myślę, że akurat w tym wypadku wielu chętnych „zabawi” się w fotografów. Już wcześniej mogliśmy spojrzeć na świetne zdjęcia, które pokazywały, że w Hellblade: Senua's Sacrifice nie zabraknie miejsc do uwiecznienia.

Należy na pewno wspomnieć (i robię to z przyjemnością przy każdej okazji), że Hellblade: Senua's Sacrifice kupimy za około 125 zł. Tytuł będzie dostępny wyłącznie w cyfrowej dystrybucji, ale otrzyma polskie napisy.

Hellblade z Photo Mode

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory photo mode