Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.07.2017 11:31
Nioh - Niepokorny Honor. Pierwsza ocena i zwiastun premierowy
671V

Nioh - Niepokorny Honor. Pierwsza ocena i zwiastun premierowy

Wysoko oceniane Nioh jest cały czas rozwijane przez deweloperów. Najnowsze, duże rozszerzenie zatytułowane "Niepokorny Honor" trafiło już do cyfrowej dystrybucji i dorobiło się przy okazji świetnego zwiastuna.

W DLC "Niepokorny honor" weźmiemy udział w oblężeniu zamku Osaka, czyli ataku na jedno z najlepiej ufortyfikowanych miejsc z epoki Sengoku (mówimy tu o historycznym wydarzeniu, bo do takiego oblężenia doszło w 1614 roku). Nową bronią w Nioh: Niepokorny Honor jest m.in. pałka Tonfa. W rozszerzeniu kosztującym 42 zł znajdziemy również świeże pancerze, trofea a także kolejny poziom trudności.

Nioh w Encyklopedii PPE.pl

DLC dorobiło się już pierwszej recenzji od znanego portalu Destructoid. Pracownik serwisu pochwalił Niepokorny Honor za znakomicie opracowane 3 nowe etapy (które mają otwartą strukturę), ale niestety dodatek nie jest pozbawiony wad. Małym problemem mają być trochę rozczarowujący bossowie i fabuła, która nie prowadzi do jakichś szczególnych rozstrzygnięć. Niestety recenzent nie napisał, ile czasu trzeba poświęcić na zaliczenie wyzwania. Destructoid zdecydował się wlepić rozszerzeniu notę 8.5/10.

Poniżej znajdziecie zwiastun Niepokornego Honoru. DLC kostuje 42 zł na PS Store.

 

Tagi: nioh ps4 recenzja Sony Team Ninja

Nie przegap