Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2017 20:51
Hellblade: Senua's Sacrifice
2109V

Hellblade: Senua's Sacrifice na fantastycznych materiałach prezentujących mroczną stronę produkcji

Team Ninja szykuje się do wielkiej premiery Hellblade: Senua's Sacrifice. Produkcja zadebiutuje już na początku przyszłego miesiąca i z tego powodu możemy spojrzeć na serię materiałów prezentujących główną bohaterkę.

W sierpniu 2014 roku odbyła się oficjalna prezentacja Hellblade. Nowa gra twórców Ninja Theory od początku intrygowała wielu graczy, którzy znają możliwości brytyjskiego studia. To właśnie ta ekipa stworzyła między innymi Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West, czy też DmC: Devil May Cry.

Mocny zwiastun Hellblade: Senua's Sacrifice

Jednak najnowsza gra nie ma przypominać poprzednich projektów. W Hellblade: Senua's Sacrifice wcielimy się w tytułową bohaterkę, która przez straszliwe przeżycia ma spore problemy – choroba psychiczna nie pozwala jej normalnie żyć, ponieważ dziewczyna wciąż słyszy przeraźliwe głosy i widzi przykładowo nienaturalne stwory.

Tytuł wskoczy na cyfrowe półki sklepowe już ósmego sierpnia i gra od dnia premiery będzie dostępna za około 125 zł. W tym wypadku nie możemy liczyć na piętnastogodzinną przygodę, ponieważ autorzy od początku zapowiadali, że choć tytuł pod względem jakości nie odbiega od wielkich gier AAA, to studio borykało się z pewnymi ograniczeniami. Nad  Hellblade: Senua's Sacrifice pracował bardzo mały zespół, który skupił się na krótkiej, choć intensywnej przygodzie.

Twórcy pochwalili się w tym tygodniu serią materiałów, na których widzimy Senuę. Są to oczywiście odpicowane screeny, ale miejscówki oraz sceny są fantastyczne. Gra charakteryzuje się świetną, mroczną stylistyką.

Hellblade walka

Źródło: Twitter.com

Tagi: galeria hellblade: senua's sacrifice Team Ninja