Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2017 16:30
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo wygląda fantastycznie. Gameplay przedstawia nową przygodę
1223V

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo wygląda fantastycznie. Gameplay przedstawia nową przygodę

Od kilku minut możecie zapoznać się z naszymi wrażeniami z Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, a Sony właśnie zaprezentowało czysty materiał prezentujący rozgrywkę. Szykuje się piękna opowieść w znanym uniwersum.

Piotrek miał okazję zagrać w nową część Uncharted w zeszłym tygodniu. Nasz dziennikarz podzielił się z Wami dokładnymi szczegółami oraz wrażeniami – fani serii mogą spać spokojnie i szykować gotówkę na premierę.

Poznajcie nasze wrażenia z Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Debiut w tym wypadku jest niezagrożony. Naughty Dog potwierdziło zakończenie prac nad grą, a kod opowieści trafił już do tłoczni, więc możemy mieć pewność, że pozycja wskoczy do naszych napędów w terminie.

Studio zdecydowało się już dzisiaj ujawnić długi gameplay, który prezentuje niespełna 14 minut czystej rozgrywki. Na nim bohaterki eliminują kolejnych przeciwników, ale warto zwrócić uwagę na szczegóły – Chloe  korzysta z broni z tłumikiem, a w międzyczasie pojawia się mechanika otwierania zamków.

Stara znajoma Nathana ma również okazję rozwalić jedną ze ścian za pomocą granatu, dziewczyny wskakują do „gotowego na wszystko” auta, a podczas całej rozgrywki nie brakuje pięknych widoków… W tytule pojawią się również znane mechaniki, które pozwolą wykorzystać samochód do przykładowo odblokowania drzwi.

Ciekawym zabiegiem na pewno są częste dyskusje protagonistek, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że gra to „stare-dobre-Uncharted”. W sumie autorzy nie mogli zrewolucjonizować tytułu… To przecież tylko i wyłącznie nowa opowieść w znanym uniwersum.

Materiał: Uncharted: The Lost Legacy | Exclusive Hands-On Gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Naughty Dog Uncharted: Zaginione Dziedzictwo