Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2017 19:44
PlayStation 4. Firmware 5.0 ma wprowadzić oczekiwane od dawna funkcje
4154V

PlayStation 4. Firmware 5.0 ma wprowadzić oczekiwane od dawna funkcje

Sony zaprosiło graczy do testowania najnowszego firmware PlayStation 4. Gracze już wkrótce rozpoczną testowanie aktualizacji, która ma wprowadzić do systemu kilka oczekiwanych od dawna elementów.

Nadal nie otrzymaliśmy pełnej listy zmian wprowadzonych przez firmware 5.0, jednak według najnowszych plotek mamy otrzymać kilka interesujących elementów. Sony podobno pracuje nad funkcjami, na które od dawna czekali posiadacze PlayStation 4.

PlayStation 4 z aktualizacją 5.0. Firma szuka pierwszych testerów

W Sieci pojawiają się głosy graczy, którzy otrzymali już zaproszenie do testowania firmware 5.0. Zainteresowani nie powinni przedstawiać szczegółów, ale oczywiście pierwsze konkrety zostały opublikowane. Zdaniem przecieków gracze mogą spodziewać się:

  • Klasyków z PlayStation
  • Lista życzeń (podobna do Steam)
  • Zwiększenie liczby graczy, którzy mogą znajdować się w party
  • Możliwość usuwania wersji demonstracyjnych oraz trialów z biblioteki
  • Zmiana PSN ID

Jestem pewien, że gracze z największym entuzjazmem przywitają ostatnią opcję. Konkurencja pozwala od dawna dokonywać takich zmian, jednak trudno mi uwierzyć, by nadciągająca aktualizacja mogła wprowadzić tak sporo istotnych innowacji.

Zaznaczam, że nie są to potwierdzone informacje, ale przywitalibyście z uśmiechem przynajmniej jedną z powyższych funkcji?

Źródło: Twitter.com

Tagi: