Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2017 17:08
Nioh: Defiant Honor bohater i gameplay
605V

Nioh: Defiant Honor. Gameplay przedstawia nowych przeciwników

Team Ninja już jutro pozwoli wszystkim graczom sprawdzić nową przygodę Williama. Znany bohater trafi do kolejnej lokacji, w której zmierzy się z potężnymi przeciwnikami. Studio zdecydowało się przedstawić rozszerzenie przed samą premierą.

Na 25 lipca zaplanowano premierę Nioh: Defiant Honor. Jest to drugi, duży dodatek do wielkiej pozycji Team Ninja, który pozwoli graczom zawalczyć z kolejnymi Yokai. Twórcy zdecydowali się umiejscowić wydarzenia w ogromnym zamku.

Szczegóły Nioh: Defiant Honor

Deweloperzy postanowili ponownie przed samą premierą zaprezentować nadciągające atrakcje. Firma zorganizowała live-stream, na którym przez godzinę pokazywano nowości. Materiał jest przeładowany fragmentami rozgrywki, jednak w tym wypadku musicie „przeskakiwać” do najlepszych akcji – jest to czysty zapis wykonany przez Koei Tecmo.

Na deser firma zaprezentowała zwiastun, który pozwala spojrzeć na przeciwników, czy też samo oblężenie – film rozpoczyna się w 1:10:50 i warto go zobaczyć. To spora dawka ciekawych ujęć, które mogą zachęcić fanów umierania do DLC.

Nioh: Defiant Honor trafi jutr ona PlayStation Store, a zainteresowani gracze muszą przygotować 42 zł. Dobrym wyborem jest również Przepustka Sezonowa, która zawiera trzy dodatki:

  • Smok Północy – odwiedź nękane wojną północne prowincje Japonii.
  • Niepokorny honor – walcz w krwawej zimowej kampanii i podczas oblężenia Osaki.
  • Koniec rozlewu krwi – zakończ oblężenie Osaki w trakcie letniej kampanii.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay nioh: defiant honor sony Team Ninja zwiastun