Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2017 14:27
Nioh: Defiant Honor. Data premiery, cena i szczegóły drugiego DLC
889V

Nioh: Defiant Honor. Data premiery, cena i szczegóły drugiego DLC

Team Ninja nie zakończyło pracy nad Nioh. Studio właśnie zapowiedziało drugie DLC, w którym zainteresowani gracze trafią do wielkiego zamku. W trakcie rozgrywki trafimy oczywiście na nowych przeciwników.

Nioh: Defiant Honor to drugie rozszerzenie do wielkiej gry Team Ninja. Japończycy zdecydowali się kontynuować przygodę Williama i zaprowadzić graczy do ogromnego zamczyska.

Zwiastun pierwszego DLC

Japońskie studio właśnie ujawniło konkrety dotyczące nadciągającego DLC. Nioh: Defiant Honor trafi do graczy 25 lipca i zawartość będzie darmowa dla posiadaczy Season Passów. Jeśli nie nabyliście Przepustki Sezonowej, to dodatek kupicie za około 40 zł.

W rozszerzeniu wpadniemy do zamku w Osaka – jest to jedna z najtrudniejszych do zdobycia fortec w okresie Sengoku. Autorzy zadbali o wrzucenie do gry nowej broni – Tonfa to wielofunkcyjna pałka z poprzecznym uchwytem – a w trakcie przemierzania miejscówki zdobędziemy kolejną zbroję, przedmioty magiczne, poznamy nowego duchowego opiekuna i zawalczymy z wcześniej niedostępnymi Yokai.

Twórcy nie zapomnieli o trofeach, a dodatkowo zadbają o kolejny poziom trudności. W opowieści spotkamy między innymi legendarnego samuraja – Yukimura Sanada – a obok fabularnej przygody sprawdzimy kilka misji pobocznych.

Zwiastun Nioh: Defiant Honor zostanie opublikowany w okolicach premiery.

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2017/07/10/new-nioh-dlc-out-july-25-adds-new-weapon-armor-yokai-trophies-more/

Tagi: nioh nioh: defiant honor Team Ninja