Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2017 16:37
FIFA 18 Alex Hunter i Cristiano Ronaldo
2974V

FIFA 18. Gameplay ujawnia przebudowany drybling

EA Sports zapowiadając FIFA 18 potwierdziło znaczące zmiany w dryblingu. Teraz piłkarze będą inaczej reagować na wydarzenia na boisku, a samo przyjęcie piłki znacząco wpłynie na nasze poczynania.

Twórcy FIFA 18 nie zdecydowali się na wielką prezentację gry, ale za pośrednictwem krótkich fragmentów pokazują nowości. Najnowszy materiał skupia się na zmianach w dryblingu.

FIFA 18 is more than a game

Elektronicy zdecydowali się znacząco przebudować FIFA 18. Twórcy skupili się na wykorzystaniu ruchów prawdziwych zawodników i pobrane dane przerzucą bezpośrednio do produkcji – w ten sposób podczas rozgrywki otrzymamy możliwość wykonywania kultowych akcji, z których znani są legendarni piłkarze.

Już wcześniej EA Sports zapowiedziało, że atak rozpocznie się od dobrego przyjęcia – piłka może uderzyć w nogę na wiele sposobów i tym samym zniweczyć lub napędzić akcję. Jednocześnie sportowcy inaczej biegają, w inny sposób ustawiają stopy i nawet takie drobne detale będą uwzględnione podczas zmagań.

Gracze dla przykładu otrzymają możliwość dynamicznego ominięcia rywali (zgranie na obieg), które w FIFA 18 ma działać znacznie lepiej. Podobnie zresztą jak nagłe zwroty, które teraz pozytywnie wpłyną na rozgrywkę.

W ubiegłym tygodniu twórcy pokazali przebudowany system długich podań, jednak przyjęte innowacje nie spodobały się wielu graczom, którzy obawiają się gry na jeden schemat.

Źródło: facebook.com/easportsfifapl

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 18