Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.07.2017 09:21
Metroid: Samus Returns wygląda wspaniale. 15 minut rozgrywki
1448V

Metroid: Samus Returns wygląda wspaniale. 15 minut rozgrywki

Metroid: Samus Returns doczeka się wspaniale zapowiadającej się edycji limitowanej w klimatach retro. To już wiemy. Pytanie jak deweloperom poszła robota przy odtwarzaniu praktycznie od zera świetnego Metroid II: Return of Samus z Game Boya?

Wygląda na to, że praca idzie im świetnie. Do premiery zostało już niewiele czasu (gra trafi na rynek 15 września) i już teraz można być spokojnym o jakość tego remake'a. Deweloperzy zachowali charakter rozgrywki z Metroid II: Return of Samus, ale jednocześnie zapewnili śliczną, jak na możliwości 3DS-a, grafikę.

Świetna edycja limitowana Metroid: Samus Returns w stylu retro

W gameplayu z Metroid: Samus Returns, trwającym całe 15 minut, możecie podejrzeć jak wygląda jedna z pierwszych walk z bossami. Zobaczymy też "kleistą" funkcję Spider Ball dla słynnego Morph Balla Samus. Warto również zwrócić uwagę na kontrowanie ataków z 10:55 materiału, co inicjuje świetnie prezentujące się, krótkie animacje.

Metroid: Samus Returns pojawi się na 3DS-ie 15 września. Tytuł ma stanowić swego rodzaju preludium dla zupełnie nowej odsłony Metroid, która ma trafić na Nintendo Switch. Gra zatytułowana Metroid Prime 4 została ujawniona w trakcie targów E3 2017, ale dorobiła się póki co tylko krótkiego teasera prezentującego nowe logo.

Tagi: 3ds gameplay metroid: samus returns Nintendo