Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 23.07.2017 12:23
Stranger Things 2. Niesamowicie klimatyczny zwiastun zapowiada drugi sezon hitu od Netflix
1375V

Stranger Things 2. Niesamowicie klimatyczny zwiastun zapowiada drugi sezon hitu od Netflix

Stranger Things to absolutna czołówka, jeżeli nie najlepszy serial w ofercie Netflix. W zeszłym roku przygody paczki kumpli i "Jedenastki" cieszyły się ogromną popularnością wśród fanów taśmowego łykania kolejnych odcinków seriali. I podobnie będzie też tej jesieni, gdy w końcu ukaże się drugi sezon tego kozaka.

Na Comic-Conie nie mogło zabraknąć świeżutkiego zwiastuna gorączkowo wyczekiwanej kontynuacji serialu. Co więcej, ten nie tyle podgrzał atmosferę, co wręcz zagotował hype tak, że można się nim poparzyć. I o to właśnie chodzi.

Stranger Things 2. Data premiery ujawniona na klimatycznym zwiastunie

W drugim sezonie Stranger Things ponownie zanurzymy się w pieczołowicie wykreowanych realiach Stanów Zjednoczonych lat 80. A dokładniej to w roku 1984, kiedy to dzieciaki jarały się automatowym Dragon's Lair. I co tu dużo mówić, klimat niszczy od pierwszych ujęć zwiastuna, na widok znajomych twarzy nie trudno uśmiechnąć się pod nosem, a muzyka wrzuca ciarki na zgięty przed ekranem komputera kark. Netflix nie odpuszcza w temacie jakości swojego największego szlagiera.

Premiera (dopiero) 27 października. Czekamy z zapartym tchem!

Tagi: comic con 2017 Netflix serial Stranger Things zwiastun