Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.07.2017 12:55
San Diego Comic-Con. Marvel's  The Defenders, Wikingowie oraz The Gifted z nowymi zwiastunami
956V

San Diego Comic-Con. Marvel's The Defenders, Wikingowie oraz The Gifted z nowymi zwiastunami

San Diego Comic-Con pełen jest ekscytujących nowości ze świata komiksów, gier, a także filmów oraz seriali. Dziś prezentujemy wam kolejną porcję świeżutkich klipów!

Na pierwszy ogień niech pójdzie Marvel's The Defenders, czyli produkcja zrzeszająca wielu słynnych superbohaterów z seriali Netflika, wliczając w to między innymi Iron Fista, Luke'a Cage'a oraz Daredevil'a. Tytuł ma nam przedstawić po raz pierwszy wszystkie postacie na jednym ekranie, a zrobi to już 18 sierpnia na platformie Netflix.

Drugim seriale jest zaś The Gifted przygotowywane przez wytwórnię Fox, która to kontynuuje rozszerzanie uniwersum X-Men o kolejne spin-offowe historie. Tym razem poznamy losy licealistów, którzy zaczynają odkrywać swoje wrodzone moce i muszą borykać się przy tym z problemami dnia codziennego oraz zagrożeniem ze strony własnych rodzin. Premiera w USA 2 października na FOX.

Na koniec powitajmy zwiastun piątego sezonu Wikingów! Wojna rozgorzeje jeszcze gorętszym ogniem, akcja wgniecie nas w fotele, a fabularne zwroty akcji przysporzą nam mnóstwa tematów do fanowskich dyskusji. Niestety History Channel nie ogłosiło jeszcze daty premiery.

Tagi: marvel's the defenders the gifted wikingowie