Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2017 17:07
The Wolf Among Us Sezon 2
2302V

The Wolf Among Us: Season 2, Batman: The Enemy Within i The Walking Dead: The Final Season

Tona plotek, kilka przecieków i znamy wszystkie informacje. Telltale Games ujawniło właśnie plany na następne miesiące. Gracze zapoznają się z trzema nowymi historiami wykreowanymi przez znaną ekipę.

Telltale Games zapowiedziało „Summer 2017 Update”, jednak nie musimy czekać na ten materiał do weekendu. Właśnie poznaliśmy trzy produkcje, które są przygotowywane przez deweloperów.

 Humble Telltale Games Bundle. Wielki zestaw gier za 54 zł

Zacznijmy od końca. The Wolf Among Us powraca! Aktualnie są to tylko wstępne informacje, jednak autorzy dostrzegli wielkie zainteresowanie pierwszą opowieścią, więc gracze mogą oczekiwać nowej przygody. Niestety, produkcja trafi do nas dopiero w 2018 roku… A na pewno warto dodać, że deweloperzy w tym wypadku prawdopodobnie przedstawią zupełnie nową przygodę.  

Potwierdziły się również plotki dotyczące Batman: The Enemy Within! Będzie to drugi sezon, w którym pojawi się Troy Baker – znany aktor głosowy wcieli się w Jokera. Historia zostanie podzielona na pięć odcinków, a pierwszy trafi do graczy już 8 sierpnia!

Telltale Games postanowiło również zakończyć historię z Żywych Trupów. The Walking Dead: The Final Season to tak naprawdę „sezon czwarty”, jednak twórcy dość wymownie akcentują „zakończenie historii Clementine”. To będzie koniec podróży znanej protagonistki, którą poznaliśmy w 2012 roku. Premiera pierwszego odcinka w 2018 roku.

Zadowoleni?

Tagi: batman: the enemy within The Walking Dead: The Final Season the wolf among us: season 2