Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2017 16:05
Bohater The Evil Within 2
1693V

The Evil Within 2. Przerażający zwiastun zapowiada mocną historię

Bethesda właśnie ujawniła nowy materiał promujący The Evil Within 2. Film powinien zainteresować wszystkich fanów pierwowzoru, ponieważ pozwala spojrzeć na kilka mocnych scen z nadciągającej przygody.  

„To wszystko Twoja wina” – te słowa bardzo często usłyszy główny bohater The Evil Within 2, który za wszelką cenę będzie się starał odnaleźć swoją córkę.

Wolfenstein II: The New Colossus i The Evil Within 2 ulepszone na Xbox One X

Już wczoraj otrzymaliśmy małą zajawkę dzisiejszego zwiastuna. Bethesda zapowiedziała publikację "przerażającego trailera" i miłośnicy pierwszej odsłony na pewno są zadowoleni. Na filmie zobaczycie między innymi głównego bohatera, który rozpoczyna najtrudniejszą misję w swoim życiu.

W tytule ponownie wcielimy się w Sebastiana Castellanosa. Protagonista pierwszej odsłony odkrywa, że jego córka Lily nie zginęła w trakcie pożaru domu. Detektyw nie może jednak liczyć na szybkie spotkanie z ukochaną, ponieważ dziewczynka znajduje się w miasteczku Union, gdzie właśnie za jej pomocą stworzono alternatywną rzeczywistość i Sebastian jest zmuszony podążyć za pociechą do nowego wymiaru.

The Evil Within 2 trafi na półki sklepowe już 13 października i gra będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Posiadacze Xboksów One X będą mogli zagrać w „ulepszoną wersję” produkcji, jednak na szczegóły łatki musimy jeszcze zaczekać.

Tagi: Bethesda tango gameworks The Evil Within 2 trailer zwiastun