Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2017 14:26
Postać z Observer
583V

Observer. Znamy datę premiery - Rutger Hauer wcieli się w głównego bohatera

Przerażająca opowieść od krakowskiego Bloober Team zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu. Twórcy ujawnili wszystkie szczegóły oraz zaprezentowali aktora wcielającego się w głównego bohatera. 

Bloober Team po udanym Layers of Fear zamierza ponownie przestraszyć graczy. Firma przygotowała Observer, które trafi do graczy 15 sierpnia. Studio zdecydowało się na jednoczesną premierę na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Observer to „hidden horror”. Gameplay z nowej gry Bloober Team

Twórcy wpadli na ciekawy pomysł, ponieważ zaangażowano do pracy Rutgera Hauera, którego możecie kojarzyć z między innymi „Łowcy androidów”. Znany aktor miał przyjemność wcielić się w głównego bohatera.

Tak pomysł skomentował prezes studia, Piotr Babieno:

"Zależało nam na tym, aby uwiarygodnić cyberpunkowy klimat gry. Ogromnie się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę z Rutgerem, tym bardziej, że całkowicie zaangażował się w pracę przy tym projekcie"

W produkcji trafimy do Krakowa w 2084 roku, gdzie działają wyszkoleni detektywi nazwani Observerami. Elitarna jednostka jest finansowana przez korporację Chiron, a każdy ze specjalistów ma umiejętność hakowania i przejmowania umysłów przestępców.

Autorzy stawiają na mocny klimat, przerażające sceny i zamierzają nas wielokrotnie przestraszyć. Wersja na komputery osobiste zostanie w Polsce wydana przez Techland.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bloober Team data premiery Observer