Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2017 21:00
Battlefield 1 w imię cara bohaterka
1160V

Battlefield 1: W imię cara gameplay. Gra otrzymała kolejną mapę

DICE przygotowuje się na kolejną prezentację Star Wars: Battlefront II, ale autorzy jednocześnie rozwijają Battlefield 1. Dodatek „W imię cara” nadciąga, więc możemy spojrzeć na długi gameplay ujawniający nową zawartość.

Szwedzi wciąż nie zakończyli prac nad Battlefield 1. Gra ma otrzymać jeszcze sporo dodatkowej zawartości, a kolejnym, wielkim zestawem będzie rozszerzenie „W imię cara”. Dodatek trafi na rynek we wrześniu, jednak już teraz pierwsi gracze mają okazję sprawdzić DLC.

Battlefield 1 brings Battlefest!

To właśnie dzięki temu możemy spojrzeć na bardzo długi materiał przedstawiony przez Westiego – jest to znany gracz sympatyzujący z pozycjami DICE, który zawsze otrzymuje dostęp do zawartości przed premierą.

Dodatek wprowadzi osiem nowych map, kolejne uzbrojenie oraz grywalną frakcję – Rosję. W trakcie zmagań gracze wezmą udział w Operacji Albion, zawalczą w wąwozach Przełęczy Łupkowskiej, a nawet będą mieć okazję uczestniczyć w ofensywie Brusiłowa w Galicji.

Do gry trafiła również zupełnie nowa lokacja nazwana Prise de Tahure – posiadacze Premium mogą sprawdzać lokację na dwa tygodnie przed premierą. Jeśli jednak nie posiadacie specjalnej usługi, to możecie skorzystać z Premium Trials, podczas którego wypróbujecie nową miejscówkę.

Warto na pewno jeszcze dodać, że aktualnie na serwerach trwają „Letnie Misje”, dzięki którym za wykonanie poszczególnych zadań zostaniecie nagrodzeni małymi dodatkami w postaci między innymi nieśmiertelnika.

Źródło: YouTube.com

Tagi: battlefield 1 battlefield 1: w imię cara DICE dodatek gameplay