Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.07.2017 12:48
Absolver może pozytywnie zaskoczyć. Prezentacja walki bronią białą
650V

Absolver może pozytywnie zaskoczyć. Prezentacja walki bronią białą

Absolver może nie oferuje pięknej grafiki, ale za to tytuł ma wielką szansę pozytywnie zaskoczyć na gruncie gameplayu. Deweloperzy przedstawiają kolejne informacje o tej bardzo oryginalnej i nietuzinkowej bijatyce.

Absolver to nie tylko innowacyjny mechanizm walki gołymi pięściami. W grze ważną rolę odegra również wymachiwanie bronią białą. Tym razem autorzy Absolver skupiają się właśnie na tym temacie.

Absolver w Encyklopedii PPE.pl

Okazuje się, że broń będziemy dobywać z czegoś co nazywa się "Tension Shardem", czyli kryształem ładowanym w trakcie starcia. Deweloperzy zdecydowali się na takie mechanizm, by nie zaburzać balansu rozgrywki. Co ciekawe - broń "rozwinięta" w trakcie starcie może ulec zniszczeniu lub wypaść z dłoni bohatera. Następnie taki oręż może zostać użyty przez oponenta.

W Absolver taktyka polegająca na chaotycznym naparzaniu w przyciski ataku skazana jest na porażkę. W tytule ważniejsza od szarżowania jest defensywa i umiejętne zbijanie/kontrowanie ciosów przeciwnika.

Absolver trafi na rynek 29 sierpnia 2017 roku, w wersji na PlayStation 4 i PC. W późniejszym terminie gra trafi również na Xbox One. Dla fanów nietuzinkowych gier akcji zapowiada się naprawdę ciekawe danie.

Źródło: YouTube

Tagi: absolver pc ps4 scloclap xone