Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2017 20:03
XCOM 2: War of the Chosen. Zwiastun przedstawia potężnych Templarów
469V

XCOM 2: War of the Chosen. Zwiastun przedstawia potężnych Templarów

Firaxis Games wciąż ujawnia odświeżone XCOM 2. Najnowszy materiał pozwala spojrzeć na rasę potężnych Templarów, którzy za pomocą mocy potrafią siać spustoszenie nawet na wielkim terenie.

W XCOM 2: War of the Chosen wcielimy się w trzy niezależnie frakcje, które różnią się od siebie bohaterami oraz oferują zupełnie inne style rozgrywki. Studio zdecydowało się tym razem pokazać w akcji Templarów.

Gameplay XCOM 2: War of the Chosen przedstawia mnóstwo nowości

Templarzy to gotowi na ostatnie poświęcenie żołnierze korzystający z psionicznej mocy. Wojownicy w głównej mierze wykorzystują energetyczne miecze, ale potrafią również stworzyć specjalne bariery do obrony, czy też za pomocą wyładowania energetycznego miażdżą nawet kilku przeciwników znajdujących się w jednym miejscu.

Wojownicy korzystają ze specjalnego paska mocy, który ładuje się po pokonaniu przeciwników – im więcej energii posiadamy, tym możemy wykorzystywać potężniejsze moce.  Kontrolowanie tych herosów na pewno nie będzie łatwe, ale ich zróżnicowane zdolności przydadzą się podczas wielu pojedynków.

W XCOM 2: War of the Chosen pojawią się również Renegaci (byli żołnierze ADVENT-u, którzy z wielką przyjemnością wysadzą każdą powierzchnię) oraz Żniwiarze (urodzeni snajperzy, mistrzowie atakowania oponentów z ukrycia).

Materiał: XCOM 2: War of the Chosen - Inside Look: The Templar

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games Firaxis Games trailer xcom 2: war of the chosen zwiastun