Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.07.2017 13:38
Xbox One S w zestawach z grami. Microsoft Polska przedstawia nową ofertę
3018V

Xbox One S w zestawach z grami. Microsoft Polska przedstawia nową ofertę

Polski oddział Microsoftu przygotował nową ofertę dla graczy, którzy planują nabyć w najbliższych dniach Xboksa One S. W pakiecie z konsolą zainteresowani klienci otrzymają ciekawe produkcje. W jednym z zestawów znajduje się Forza Horizon 3, Quantum Break i Rise of the Tomb Raider.

Jeszcze w tym roku odbędzie się premiera Xboksa One X, jednak nie możemy zapomnieć, że sprzęt będzie współdzielił bibliotekę gier z Xboksem One i Xboksem One S. Amerykanie nie zdecydowali się na pełną, nową generację, a zaoferują po prostu mocniejsze urządzenie.

Games with Gold lipiec 2017. Znamy wszystkie gry

Microsoft systematycznie przygotowuje ciekawe oferty na Xboksa One S, dzięki którym klienci mogą nabyć sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach. Najnowsze zestawienie zawiera konsolę z dyskiem 500GB, abonamentem Xbox Live Gold na 6 miesięcy oraz różnymi grami:

  • Xbox One S 500GB i grą EA SPORTS™ FIFA 17 oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold
  • Xbox One S 500GB i grą Forza Horizon 3 oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold
  • Xbox One S 500GB i grą Battlefield 1 oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold
  • Xbox One S 500GB i grą Minecraft oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold
  • Xbox One S 500GB i grami EA SPORTS™ FIFA 17 i Forza Horizon 3 oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold
  • Xbox One S 500GB i grami Forza Horizon 3, Quantum Break i Rise of the Tomb Raider oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold
  • Xbox One S 500GB, sensorem Kinect, adapterem do sensora Kinect i grami Minecraft i Just Dance 2017 oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold (zestaw dostępny wyłącznie w sklepach MediaExpert i NeoNet)

Wszystkie paczki są dostępne od 1299 zł, a pudełka znajdziecie w sklepach MediaExpert, MediaMarkt, NeoNet, RTV Euro AGD, Saturn i innych wybranych sieciach handlowych. Szczególnie można się tutaj zainteresować pakietem z Battlefield 1 lub wspomnianym trójpakiem – Forza Horizon 3, Quantum Break oraz Rise of the Tomb Raider to świetny zestaw startowy.   

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft promocja xbox live xbox one s