Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2017 20:39
Reborn: A Samurai Awakens na PlayStation VR
769V

Reborn: A Samurai Awakens na PlayStation VR. Zwiastun zapowiada efektowną zabawę

Sony zaprezentowało dzisiaj kawał ciekawej produkcji na PlayStation VR, w której gracze wcielą się w futurystycznego samuraja. Tytuł nie zrewolucjonizuje podejścia do wirtualnej rzeczywistości, ale przygotowany gameplay może odnieść sukces.

Reborn: A Samurai Awakens to gra akcji stworzona przez Geronimo Interactive z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Tytuł wspiera PlayStation VR, a podczas rozgrywki gracz wciela się w samuraja i uczestniczy w ciekawej przygodzie.

Dino Frontier. Data premiery i zwiastun nadciągającej strategii na PlayStation VR

Akcja produkcji rozgrywa się w 2480 roku, a głównym bohaterem został legendarny samuraj Yukimara Sananda. Tylko protagonista może pokonać obcą formę życia, która chce przejąć kontrolę na całej planecie.

Gracz podczas opowieści korzysta z różnego ekwipunku – laserowych katan, pistoletów, a nawet specjalnych zdolności. Jedną z ciekawych umiejętności jest „Hack Time”, dzięki której heros spowalnia czas i może precyzyjnie przeciąć oponentów.

Tytuł wykorzystuje pełną moc PlayStation Move i dzięki temu zawodnik w trakcie przygody otrzymuje spore pole do popisu – bez problemu możemy korzystać z jednego ostrza i jednego pistoletu lub dwóch pistoletów.

Na dobry początek oglądamy zwiastun, który wygląda obiecująco. Autorzy nie kłamią, nie pokazują odpicowanej oprawy, a przedstawiają czysty gameplay. Oprawa nie powala, będziemy wykorzystywać do przemieszczania się portale, ale takie są realia.  

Materiał: Reborn: A Samurai Awakens - Announce Trailer

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Geronimo Interactive playstation vr Reborn: A Samurai Awakens sony zapowiedź