Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2017 23:04
Kingdom Hearts III. Zwiastun prezentuje walkę i nowy świat!
2612V

Kingdom Hearts III. Gameplay, prezentacja nowego świata i wstępna data premiery

Tetsuya Nomura zabawił się z fanami podczas D23 EXPO. Na dobry początek deweloper pokazał stary zwiastun (z E3), a dopiero po chwili otrzymaliśmy totalnie nową prezentację. Fani Chudego i Buzza będą wniebowzięci.  

Tej produkcji nie mogło zabraknąć na wydarzeniu Disneya. Tetsuya Nomura pojawił się na show i pokazał zupełnie nowy fragment rozgrywki, na którym bohaterowie trafiają do świata Toy Story! 

Spider-Man. Fragmenty rozgrywki i konkrety od Insomniac Games

Sora idealnie pasuje do świata Toy Story. Główny bohater dość szybko zaprzyjaźnia się z zabawkami – Chudy podaje łapę, więc ekipa wyrusza na zupełnie nową misję. Gameplay w tym wypadku wygląda wprost fantastycznie! Jest dynamicznie, piekielnie efektownie, a walka jeszcze nigdy nie wyglądała w tej serii tak dobrze.

W tym wypadku możemy oczekiwać zupełnie nowej przygody stworzonej w uniwersum Toy Story – Pixar współpracuje z Japończykami, więc sympatycy serii mogą liczyć na wysoki poziom historii i ciekawe wprowadzenie do uniwersum Kingdom Hearts.

Materiał kończy się wymownym „2018”. Square Enix podobno nie może pozwolić sobie na kolejne opóźnienie premiery i Kingdom Hearts III trafi do wszystkich graczy w przyszłym roku. Są to znaczące słowa.

Tagi: gameplay Kingdom Hearts III Square Enix