Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2017 19:06
Mass Effect: Andromeda za darmo. BioWare przygotowało próbną wersję
1780V

Mass Effect: Andromeda za darmo. BioWare przygotowało próbną wersję

Nie musieliśmy długo czekać na tę wiadomość. BioWare przygotowało darmową, wersję próbną, dzięki której każdy zainteresowany zapozna się z Mass Effect: Andromeda.

Mass Effect: Andromeda zadebiutował na rynku 23 marca 2017 roku. Tytuł nie odniósł oczekiwanych rezultatów i w konsekwencji BioWare ma się teraz skupić na zupełnie innych produkcjach. Zdaniem trójki deweloperów, studio zrezygnowało z fabularnego dodatku oraz kontynuacji.

Mass Effect: Andromeda bez kontynuacji i fabularnego DLC?

Deweloperzy właśnie zapowiedzieli darmową, próbną wersję Mass Effect: Andromeda. Gracze mogą wypróbować darmową edycję, która trafiła na wszystkie platformy – PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.   

W tym wypadku nie mówimy o krótkiej wersji demonstracyjnej, ponieważ autorzy pozwolą graczom poznawać przygodę przez dokładnie 10 godzin! W tym czasie doświadczycie wielu mocnych akcji, weźmiecie udział w licznych walkach i poznacie znaczną część fabuły.

Ta piękna, pełna akcji przygoda zabierze cię w podróż na nieznane planety i niewidoczne gwiazdy. Walcz o przyszłość ludzkości jako Pionier. Możesz również dołączyć do znajomych w szybkim trybie online, współpracując z nimi jako elementy sił APEX.

Standardowo, jeśli po tym czasie zdecydujecie się nabyć pozycję, to cały progres zostanie przeniesiony do pełnej wersji. Próbka gry jest dostępna do 1 listopada.

Źródło: Twitter.com

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect: Andromeda