Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.07.2017 11:36
Sniper Elite 4. Zwiastun finału kampanii Deathstorm i darmowe mapy
615V

Sniper Elite 4. Zwiastun finału kampanii Deathstorm i darmowe mapy

Jeśli macie zamiar wrócić w najbliższym czasie do Sniper Elite 4, to przynosimy dobre wieści. Gra dorobi się kolejnego fabularnego DLC. Poznaliśmy jego datę premiery.

Chodzi o rozszerzenie Deathstorm Part 3: Obliteration do Sniper Elite 4, które trafi do cyfrowej dystrybucji już 18 lipca. W Deathstorm Part 3: Obliteration wybierzemy się do Niemiec, gdzie będziemy starać się powstrzymać plany stworzenia broni nuklearnej. DLC stanowi ostatnią część mini-kampanii Deathstorm.

Recenzja Sniper Elite 4

Gracze, którzy zakupią rzeczone DLC otrzymają pięć nowych postaci przynależnych do państw Osi, do wykorzystania w multiplayerze.

Oprócz finału Deathstorm deweloperzy Sniper Elite 4 udostępnią też pakiet Lock and Load, wprowadzający karabiny SVT, M30 Drilling i Mauser M712. Premiera tego dodatku ma nastąpić 18 lipca, ale nie podano jeszcze ceny.

Last but not least - Sniper Elite 4 dorobi się również 18 lipca darmowej zawartości. Chodzi o 2 nowe mapy, nazwane The Facility oraz The Bunker. Twórcy podnoszą też limit poziomów i dodają opcję zmiany snajperskiego celownika.

Wydawca przygotował nowy zwiastun, prezentujący nadciągające atrakcje.

Tagi: