Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2017 14:59
Ekranizacja Uncharted może odnieść sukces? Tom Holland bardzo zainteresowany rolą
2730V

Ekranizacja Uncharted może odnieść sukces? Tom Holland bardzo zainteresowany rolą

Tom Holland w ostatnich dniach ma sporo powodów do radości. Jego rola Spider-Mana została bardzo dobrze przyjęta przez fanów oraz krytyków, więc aktor może przygotowywać się do kolejnych projektów. Jednym z nich ma być rola Nathana Drake’a.

Sony wciąż nie rezygnuje z pomysłu ekranizacji Uncharted. Film już kilkukrotnie zmieniał scenarzystów oraz reżyserów, ale najnowsza koncepcja może okazać się strzałem w dziesiątkę. O pomyśle wypowiedział się Tom Holland.

Uncharted: The Lost Legacy at 60 FPS?

Tom Rothman w maju podjął ostrą decyzję. Szef Sony Pictures Entertainment’s Motion Picture Group zdecydował się usunąć pomysł „Uncharted dla dorosłych” i postawił na zupełne odświeżenie projektu.

Sony chce postawić na „młodego Nathana Drake’a” i w nadciągającej ekranizacji mamy poznać losy bohatera przed wydarzeniami z gry. Główną rolę ma odegrać w tym wypadku Tom Holland, który aktualnie świętuje dobre przyjęcie jego „młodego Spider-Mana”. Aktor udzielając wywiadu wypowiedział się na temat Uncharted:

„Chodzi o to, by przedstawić historię Nathana Drake’a, której jeszcze nie znamy, ponieważ gry zostały umiejscowione w późniejszym czasie, ale aktualnie jest to tylko rozmowa. Usiadłem do rozmowy z Tomem Rothmanem i rozważaliśmy różne koncepcje, był z nami Shawn Levy i uwierz mi – to jest coś co mi się bardzo podoba i w czym chciałbym uczestniczyć, ale wszystko zależy od tego, czy prace wystartują.”

To właśnie Shawn Levy ma usiąść na stołku reżysera i dopilnować całej produkcji. Sytuacja nie jest łatwa, ponieważ z projektu rezygnują lub są wyrzucani kolejne osoby. Sony nie potrafiło znaleźć odpowiedniej recepty na ekranizację tego uniwersum, jednak może właśnie taka propozycja – prezentacja wydarzeń przed grami – może odnieść sukces?

Warto na pewno zaznaczyć, że w tym wypadku nic nie zostało jeszcze podpisane.

Źródło: https://www.joe.ie/movies-tv/watch-tom-holland-picked-spider-mans-perfect-villain-talks-uncharted-594080

Tagi: shawn levy tom holland tom rothman uncharted