Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2017 18:28
Sub-Zero w Injustice 2
483V

Injustice 2 z nowym bohaterem. Sub-Zero trafił do gry

NetherRealm Studios udostępniło pierwszym graczom kolejną postać w Injustice 2. Studio zdecydowało się wprowadzić do produkcji Sub-Zero, który został w ciekawy sposób odpicowany na potrzeby nowej pozycji.

Sub-Zero jest gościem w Injustice 2, ale autorzy przygotowali mu odpowiednią fabułę oraz nowe ciosy, które pozwalają zawodnikowi walczyć z ekipą Supermana. Znany fighter przeszedł również skromny lifting wyglądu.

Recenzja Injustice 2

Wojownik od dzisiaj jest dostępny dla graczy, którzy kupili Injustice 2 Ultimate Edition, Injustice 2 Digital Deluxe Edition, Injustice 2 Ultimate Pack lub Fighter Pack #1. Twórcy na początku zdecydowali się zaoferować zawodnika wyłącznie w pakietach, jednak możecie mieć pewność, że heros będzie samodzielną postacią już od 18 lipca – wtedy to Sub-Zero trafi na PlayStation Store oraz Xbox Store.

Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że nowy strój Sub-Zero został przygotowany przez Jima Lee – znanego amerykańskiego rysownika komiksów oraz scenarzystę, który od wielu lat współpracuje z DC Entertainment.

Deweloperzy obiecują, że to nie koniec atrakcji, bo już wkrótce otrzymamy konkretne szczegóły dotyczące Fighter Pack #2. Studio jeszcze przed premierą Injustice 2 potwierdziło stworzenie trzech pakietów, w których za każdym razem otrzymamy po trzy postacie.

Materiał: Injustice 2: Sub Zero Reveal Trailer

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: gameplay injustice 2 NetherRealm Studios Warner Bros.