Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2017 14:40
Crackdown 3. Gameplay pokazuje wielką nadzieję Microsoftu
2399V

Crackdown 3. Gameplay pokazuje wielką nadzieję Microsoftu

Jedną z premierowych produkcji Xboksa One X jest Crackdown 3. Gra była prezentowana na tegorocznym E3, ale dopiero dzisiaj otrzymaliśmy czysty gameplay. Zobaczcie wyczekiwaną pozycję na długim fragmencie rozgrywki.

Microsoft na E3 nie zdecydował się pokazać rozgrywki z Crackdown 3. Dziennikarze otrzymali możliwość sprawdzenia pozycji, jednak dopiero dzisiaj oglądamy czysty gameplay. Na filmie nie brakuje wybuchów oraz biegania po mieście.

Crackdown 3 z pełną destrukcją tylko w trybie sieciowym

Na Crackdown 3 czekamy od kilku lat. Niektórzy gracze sądzili nawet, że tytuł trafił do kosza, ale Microsoft zdecydował się zlecić prace dwóm zespołom, które niezależnie od siebie przygotowują różne tryby. Sumo Digital tworzy kampanię, a Reagent Games przygotowuje multiplayer.

Dzisiaj oglądamy pracę tej pierwszej ekipy. Nie znajdziecie tutaj fabularnych misji, ale po prostu jeden z graczy postanowił pokazać bieganie po mieście, walkę z przeciwnikami, czy też wykorzystywanie najróżniejszych umiejętności.

Gra wygląda dość zwyczajnie. Fani uniwersum doskonale wiedzą, czego mogą się spodziewać, bo tytuł czerpie garściami z poprzednich odsłon. W pozycji wcielimy się w stróżów prawa, którzy biegają po mieście, korzystają ze zdolności i celują do wrogów z najróżniejszych gnatów.   

Materiał: Crackdown 3 gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: