Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 09.07.2017 12:15
Rambo i G.I. Joe w PSX Extreme!
660V

Rambo i G.I. Joe w PSX Extreme!

W 239. numerze naszego magazynu wyruszamy w przeszłość by przypomnieć sobie dawnych idoli dzieciństwa. Są więc twardziele, wielkie spluwy, zabawki, gry i amerykańska flaga w tle.

W PSX Extreme czas na odrobinę nostalgii. Jeśli miło wspominacie czasy zajawki ludzikami G.J. Joe albo kultowym Rambo w wykonaniu Sly'a Stallone, w najnowszym numerze znajdziecie o nich masę informacji.

Może to i dobra pora na zakup prenumeraty PSX Extreme ;-)

"Dżijajdżołami" bawił się w latach 90. każdy chłopak. Kultowe ludziki elitarnej amerykańskiej jednostki oraz niezapomniana Cobra, która stawała im naprzeciw, swego czasu opanowały nie tylko przemysł zabawkarski, ale i filmowy (animowany), a także - w nieco mniejszym stopniu - growy. Przypominamy początki całego tego biznesu, zaglądamy jak to wyglądało w Polsce oraz patrzymy, jakie to gierki udało się wysmażyć na podstawie licencji.

Jeśli Wam mało wspominek, to zajrzyjcie jeszcze kilka stron dalej, na historię filmów i gier z udziałem Rambo. Tym razem jednak czeka Was ciekawe ujęcie tematu autorstwa Zaxa, ktory skupił się przede wszystkim na wszystkich problemach, z którym związane było powstawaniem filmowej serii z udziałem mięśniaka z kamienną twarzą. Na deser - przegląd gier z udziałem Rambo.

To wszystko i jeszcze więcej w najnowszym numerze PSX Extreme! 

 

Tagi: psx extreme