Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.07.2017 12:39
PlayerUnknown's Battlegrounds. Popularna gra Battle Royale z opóźnioną premierą
444V

PlayerUnknown's Battlegrounds. Popularna gra Battle Royale z opóźnioną premierą

PlayerUnknown's Battlegrounds zgarnęło już 100 milionów dolarów a tytuł został zakupiony przez ponad 4 miliony osób, jak twierdzą deweloperzy. Chodzi oczywiście o wersję Early Access tej survivalowej produkcji. Pytanie co z premierą pełnego wydania?

Tu niestety napływają do nas nie najlepsze informacje. Brendan Greene, główny autor Playerunknown's Battlegrounds napisał na Steam, że premiera gry została przesunięta z okolic września prawdopodobnie na ostatnie tygodnie 2017 roku lub na początek 2018 roku.

"W ciągu ostatnich miesięcy udzieliłem wielu wywiadów. W ich trakcie mówiłem, że chciałbym aby moja gra wyszła z fazy Early Access w ciągu 6 miesięcy od pojawienia się w tej formie na Steam. Zauważyłem jednak, że ograniczanie się w ten sposób może zaszkodzić jakości pełnego wydania gry" - napisał Brendan Greene.

Deweloper podkreślił, że powodem opóźnienia premiery jest chęć "zapewnienia w pełni dopracowanego i dopieszczonego doznania Battle Royale".

Póki co autorzy PlayerUnkown's Battleground mówią tylko o opóźnieniu premiery w wersji na PC, ale prawdopodobnie podobne ogłoszenie pojawi się też w przypadku wersji na Xbox One.

Tagi: