Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2017 19:25
Overwatch
865V

Overwatch. Doomfist wkracza do walki - zwiastun i szczegóły

Od kilku dni fani Overwatch czekali na tę wiadomość. Blizzard właśnie zaprezentował Doomfista, więc z tej okazji możemy spojrzeć na zwiastun, poznać informacje od deweloperów oraz konkrety dotyczące jego zdolności.

Blizzard ponownie przed publikacją nowego herosa do Overwatch wrzucał do Sieci małe zajawki, które nakręcały społeczność. Wierni miłośnicy gry nie muszą dłużej czekać, bo właśnie otrzymaliśmy konkrety dotyczące „Pięści Zagłady”.

Netflix nie pracuje nad serialem Overwatch, ale fałszywy zwiastun pokazuje ogromny potencjał

Akande Ogundimu ma 45 lat i jest najemnikiem z Nigerii. Przynależy do organizacji Szpon, a w trakcie rozgrywki korzysta z cybernetycznych implantów. Wszczepy uczyniły z Pięści Zagłady wyjątkowego wojownika, który z wielką radością znajduje się na pierwszej linii walki.

„Cybernetyczne implanty Pięści Zagłady czynią z niego niezwykle mobilnego i potężnego wojownika na głównej linii walk. Poza zadawaniem obrażeń z dystansu za pomocą Działa Ręcznego, potrafi również uderzyć pięścią w ziemię i wyrzucić wrogów w powietrze, wytrącić ich z równowagi albo rzucić się w sam środek walki dzięki Rakietowemu Ciosowi. W starciu z ciasno zbitą grupą przeciwników Pięść Zagłady odskakuje poza pole widzenia, a następnie spada na ziemię w spektakularnym uderzeniu Meteoru.”

Bohater korzysta z między innymi potężnego działka ręcznego, fali sejsmicznej, rakietowego ciosu, a w skrajnych momentach bez problemu skorzysta z „podbródkowego”. Jego popisowym ruchem jest wyskok w powietrze, który za każdym razem kończy się mocnym atakiem.

  • DZIAŁO RĘCZNE - Pięść Zagłady strzela na krótki zasięg ze swojej rękawicy. Amunicja automatycznie regeneruje się po chwili.
  • FALA SEJSMICZNA - Pięść Zagłady wyskakuje do przodu, uderza pięścią w ziemię i przyciąga pobliskich wrogów.
  • PODBRÓDKOWY - Pięść Zagłady uderza przeciwników stojących przed nim i wyrzuca ich w powietrze.
  • RAKIETOWY CIOS - Po naładowaniu zdolności, Pięść Zagłady rzuca się do przodu i odrzuca wroga, który otrzymuje dodatkowe obrażenia, jeżeli trafi w ścianę.
  • NAJLEPSZA OBRONA - Po zadaniu obrażeń zdolnościami Pięść Zagłady tworzy tymczasowe osłony.
  • METEOR - Pięść Zagłady wyskakuje w powietrze, a następnie spada na ziemię i zadaje duże obrażenia.

Aktualnie deweloperzy nie potwierdzili daty premiery Doomfista w Overwatch, ale możecie mieć pewność, że heros trafi do gry wkrótce i będzie dostępny za darmo.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Blizzard dlc dziennik dewelopera Overwatch zwiastun