Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2017 17:20
Monster Hunter World. Długi gameplay prezentuje wyśmienite polowanie
1237V

Monster Hunter World. Długi gameplay prezentuje wyśmienite polowanie

Na E3 otrzymaliśmy zapowiedź długo wyczekiwanej odsłony Monster Hunter na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. Tytuł trafi na półki sklepowe w pierwszych miesiącach 2018 roku, a dziś możemy spojrzeć na długi gameplay.

Podczas targów w Los Angeles dziennikarze mogli zapoznać się z dużym wycinkiem Monster Hunter World. Capcom zdecydował się dokładnie zaprezentować ten fragment, więc siadajcie wygodnie, zapinajcie pasy i oglądajcie.

Monster Hunter XX. Garść screenów z grywalnej wersji demonstracyjnej

Monster Hunter World może okazać się jedną z największych niespodzianek pierwszych miesięcy 2018 roku. Tytuł Capcomu pozwoli graczom polować na wielkie bestie i seria pierwszy raz w historii trafi na PlayStation 4 i Xboksa One.

Zaprezentowany gameplay powinien zainteresować wielu czytelników PPE, bo autorzy pozwalają spojrzeć na czystą rozgrywkę. Widzimy eksplorację sporego lasu, unikanie bestii, czy też samo polowanie.

Twórcy nie potwierdzili szczegółowej daty premiery, ale pozycja powinna wskoczyć na półki sklepowe do 31 marca 2018 roku. Japończycy informowali na spotkaniu z inwestorami o wielkiej grze AAA, która ma zadebiutować w trakcie aktualnego roku fiskalnego. 

Tagi: Capcom gameplay Monster Hunter World