Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2017 17:07
Final Fantasy XII: The Zodiac Age zdecydowanie wypiękniało
656V

Final Fantasy XII: The Zodiac Age zdecydowanie wypiękniało. Porównanie oprawy i konkretny gameplay

W przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Jest to odświeżony klasyk z 2006 roku, który powinien zainteresować wielu graczy. W Sieci pojawiają się konkretne materiały, które pokazują skalę odgrzanego mięsa.

Przez wiele tygodni pojawiały się plotki dotyczące odświeżonej wersji Final Fantasy XII. Square Enix nie śpieszyło się specjalnie z ujawnieniem pozycji, ale w połowie ubiegłego roku odbyła się prezentacja.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Zwiastun przedstawia bohaterów

Aktualnie Square Enix nie potwierdziło tworzenia kolejnej odsłony Final Fantasy. Deweloperzy oficjalnie pracują wyłącznie nad kotletami i pierwszy trafi na półki sklepowe w przyszły wtorek. Final Fantasy XII: The Zodiac Age powinien zainteresować wielu graczy, bo autorzy nie tylko odpicowali oprawę, ale również zadbali o zawartość, która wcześniej była dostępna wyłącznie w Japonii.

Pierwsi dziennikarze dorwali się do pozycji, więc bez najmniejszego problemu możemy spojrzeć na czysty gameplay oraz fachowe porównanie. Serdecznie zachęcam do przyjrzenia się drugiej publikacji, bo film pokazuje, że Japończycy faktycznie nie zmarnowali ostatnich miesięcy.

The Zodiac Age zawiera zawartość „International Zodiac Job System”, która po roku od pierwotnej premiery trafiła do „Dwunastki”. Japończycy jednak nie zdecydowali się na wrzucenie pudełek na Zachód, więc gracze z Europy pierwszy raz otrzymają między innymi rozbudowany system rozwoju bohaterów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy XII: The Zodiac Age gameplay porównanie grafiki Square Enix