Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2017 15:31
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Zwiastun prezentuje polski dubbing
2317V

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Zwiastun prezentuje polski dubbing

Wierni fani uniwersum Uncharted wyczekują na wielką premierę Zaginionego Dziedzictwa. Produkcja otrzyma dubbing, więc rodzimy oddział PlayStation postanowił zaprezentować ostatni zwiastun upiększony polskimi głosami.

23 sierpnia odbędzie się premiera Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Jest to pierwsza przygoda w uniwersum, w której głównym bohaterem nie będzie Nathan Drake. Pierwotnie Naughty Dog kreowało wyłącznie mały dodatek do Uncharted 4, ale historia została znacząco powiększona, więc zdecydowano się na samodzielną i zarazem pełnoprawną przygodę.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo to nie koniec serii. Prace nad The Last of Us: Part II zwolniły

Gra od dnia debiutu będzie dostępna w Polsce i rodzimy oddział PlayStation zadbał o fachowy dubbing. Firma zdecydowała się ponownie pokazać jakość przygotowanej lokalizacji prezentując ostatni zwiastun z polskimi głosami.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo będzie dostępne w dobrej cenie, bo choć pozycja zaoferuje ponad 10-godzinną przygodę, to posiadacze PlayStation 4 muszą przygotować na tytuł zaledwie 149-169 zł – pozycja trafi do pudełek, ale jeśli zdecydujecie się na wydanie cyfrowe, to otrzymacie motyw i Jak and Daxter: The Precursor Legacy w wersji na PlayStation 4 (gdy gra zostanie wydana).

W przygodzie zainteresowani wcielą się w Chloe Frazer. Znana i lubiana bohaterka tym razem trafi do zachodnich Indii, gdzie będzie próbowała odzyskać starożytny, indyjski artefakt. Nie będzie to łatwe zadanie, bo przedmiot wpadł w ręce zbirów, ale protagonistka w trakcie wydarzeń skorzysta z pomocy Nadine Ross, którą dobrze poznaliśmy w Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo nie zaoferuje własnego multiplayera, ale umożliwi rozgrywkę w trybie wieloosobowym i przetrwania z Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Źródło: YouTube.com

Tagi: