Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2017 15:03
PlayStation 4 ze zdecydowanie szybszą synchronizacją trofeów
2489V

PlayStation 4 ze zdecydowanie szybszą synchronizacją trofeów

Miłośnicy zbierania „dzbanków” długo czekali na tę wiadomość. Sony potwierdziło dopracowanie synchronizacji trofeów i teraz mamy w ekspresowym tempie prezentować zdobyte pucharki.

Sony od kilku miesięcy informowało o pracach nad dopracowaniem synchronizacji trofeów. Łowcy na szczęście nie muszą dłużej czekać, bo Sony poinformowało o przyspieszeniu tego elementu. Zmiany mają być odczuwalne od dzisiaj.

Tanie indyki! Duża przecena cyfrowych gier z PlayStation 4

Japońska korporacja nadal nie jest gotowa do zaoferowania „automatycznej synchronizacji”, ale korporacja słucha swoich fanów, którzy od dawna narzekali na ten element. Firma ogłosiła „znaczące przyspieszanie” na PlayStation 4.

Firma nie wspomina aktualnie o PlayStation 3 i PlayStation Vicie, więc prawdopodobnie ta wielka „innowacja” została zaimplementowana wyłącznie na najnowszej konsoli. Możemy mieć nadzieję, że w przyszłości Japończycy ponownie zaskoczą i wkrótce łowcy będą tylko wspominać ekran ładowania trofeów.  

Informacja o przyspieszeniu została potwierdzona przez oficjalny kanał PlayStation Europe, który opublikował z tej okazji bardzo przyjemny gif. Jak widać, Nathan też od dawna czekał na dopracowanie synchronizacji.

Źródło: Twitter.com

Tagi: playstation 4 sony trofea