Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.07.2017 10:46
Night Trap. Podglądacz kobiet na PS4 i XOne z nowym trybem rozgrywki
1296V

Night Trap. Podglądacz kobiet na PS4 i XOne z nowym trybem rozgrywki

Night Trap śmiało można nazwać jedną z najdziwniejszych zapowiedzi ostatnich lat. Chodzi tu bowiem o produkcję typu "interaktywny film", o której przypomniano sobie nagle po 25 latach.

Czy można odświeżyć tytuł, który składał się głównie z filmików ogrywanych w niskiej rozdzielczości? Okazuje się, że tak. Filmik oczywiście trudno poprawić, ale jak widać deweloperzy Night Trap wybrnęli z tego problemu przez wprowadzenie do gry nowego interfejsu, "ubierającego" klipy w szeroką ramkę, dzięki czemu okienko z wideo jest odpowiednio małe i materiał nie razi wysoką kompresją.

Night Trap z nowymi scenkami

Fabuła Night Trap opowiada o grupce młodych kobiet, które stają się celem dla Augerów, wampirycznych stworzeń, które marzą tylko o jednym - by dorwać się do krwi tych niewiast. Gracze w trakcie zabawy wciela się w podglądacza, który musi przełączać się między kamerami monitoringu, by aktywować pułapki, w które wpadną Augery, ratując tym samym śliczne damy.

W odświeżonej wersji gdy, którą kupimy w pudełkach na PS4 oraz XOne dorwiemy się do nowego trybu zabawy zwanego Survivor. W jego trakcie w losowo wybranych miejscach domu pojawiać się będą Augery, z którymi trzeba sobie jak najdłużej radzić. Poziom trudności w tym module ma wzrastać z postępami. Autorzy twierdzą, że czeka na nas niedługo więcej szczegółów o nowościach w Night Trap.

Z Night Trap wiąże się pewna kontrowersja. Pierwotnie, ze względu na rzekomą przesadną przemoc występującą w tytule, gra otrzymała kategorię wiekową "Mature" w USA (dla dorosłych). Było to niespotykane zjawisko 25 lat temu. Odświeżona wersja Night Trap, bez żadnych zmian zawartości, załapała się już jednak na kategorię wiekową "Teen" (dla nastolatków).

Niestety nadal nie znamy daty premiery Night Trap.

Tagi: