Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2017 18:10
Little Witch Academia: Chamber of Time zmierza na Zachód. Zwiastun i wstępna data premiery
637V

Little Witch Academia: Chamber of Time zmierza na Zachód. Zwiastun i wstępna data premiery

Dobre wieści dla fanów japońszczyzny. Bandai Namco potwierdziło wrzucenie na europejski oraz amerykański rynek Little Witch Academia: Chamber of Time. Gra otrzymała nowy podtytuł, wstępną datę premiery, zwiastun oraz screeny.

Little Witch Academia: Chamber of Time to action-RPG przygotowany przez studio A+ Games, a wydany przez Bandai Namco. Produkcja 30 listopada 2017 roku zadebiutowała w Kraju Kwitnącej Wiśni, a właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie premiery w Europie oraz Ameryce.

LEGO Ninjago Movie – Gra wideo zapowiedziana. Zwiastun, lokalizacja, data premiery i szczegóły

Historia Little Witch Academia jest ciekawa. Pierwszy, krótki animowany film z tej serii zadebiutował w 2013 roku, a po dwóch latach autorzy zdecydowali się spróbować swoich sił na Kickstarterze. Dzięki czterokrotnemu przebiciu „progu minimalnego”, twórcy mogli pracować nad nowym filmem, a w 2017 roku zadebiutował serial animowany.  Opowieść możecie śledzić na platformie Netflix.

Premiera produkcji na PlayStation 4 i komputery osobiste odbędzie się na początku 2018 roku. Pojawienie się tytułu na Zachodzie jest ciekawym ruchem, bo do niedawna dotychczas uniwersum było znane głównie w Kraju Kwitnącej Wiśni, ale pozytywny odbiór serialu na całym świecie, skłonił wydawcę do przetłumaczenia gry.

W tytule wcielimy się w uczennice szkoły dla wiedźm, które nie tylko muszą wkuwać na pamięć najróżniejsze czary, ale mogą również wykorzystywać je podczas walk. Deweloperzy w tym wypadku postawili na dynamiczną akcję, a w trakcie rozgrywki trzeba wykazać się sporą zręcznością.

Tagi: Bandai Namco data premiery Little Witch Academia: Chamber of Time zapowiedź zwiastun