Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.07.2017 12:39
Spider-Man. Nowe informacje o grze autorów serii Resistance
777V

Spider-Man. Nowe informacje o grze autorów serii Resistance

Pierwsza demonstracja gameplayu ze Spider-Man, czyli najnowszej gry Insomniac Games, zrobiła na nas duże wrażenie w trakcie E3 2017. Pora na rozwinięcie wątku tej ciekawej produkcji.

Autorzy serii Resistance dzielą się z nami kolejnymi informacjami o Spider-Man. Dzięki serii wpisów na Twitterze dowiedzieliśmy się, że w uniwersum gry Peter Parker działa jako Spider-Man już od 8 lat. Gość jest już w związku z tym "doświadczonym obrońcą miasta".

Analiza grafiki w Spider-Man

Wiadomo, że Peter wykorzystuje swoje doświadczenie w laboratorium w celu własnoręcznego tworzenia ikonicznego stroju. Prawdopodobnie oznacza to, że Insomniac pozwoli nam na upgrade'owanie skafandra postaci i być może dodawanie w ten sposób nowych zdolności.

Wiadomo również, że Miles Morales odegra ważną rolę w scenariuszu, prawdopodobnie występując w roli mentora dla Petera. Miles Morales ma być katalizatorem dla pewnej przemiany głównego bohatera, której doświadczymy w produkcji.

W grze będziemy świadkami konfliktu między Peterem Parkerem a Wilsonem Fiskiem. Wiadomo również, że po tym jak pokonamy Kingpina, gang Inner Demons wprowadzi się na jego terytorium. Możliwe w związku z tym, że otwarty świat z gry będzie podzielony na wpływy różnych band.

Tagi: