Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.07.2017 09:34
Patriotyczne szaleństwo w GTA Online
1646V

Patriotyczne szaleństwo w GTA Online

Po DLC "Dozbrojenie", które wprowadziło do GTA Online iście "mad maxowe" przerabianie pojazdów, pora na kolejne atrakcje w trybie sieciowym Grand Theft Auto V.

Ekipa Rockstar niestrudzenie wzbogaca GTA Online o nowe atrakcje. I to w większości za darmo.

Duży dodatek Dozbrojenie do GTA Online z masą atrakcji

Po dużej aktualizacji "Dozbrojenie" tym razem przychodzi pora m.in. na nowy supersamochód, który można zdobyć w GTA Online. Chodzi o model Vagner ze stajni Dewbauchee. Wóz jest dostępy do kupienia w Legendary Motorsport.

Kolejna nowość w GTA Online to świeży tryb adwersarza w postaci Porannego Nalotu ("Dawn Raid").

Oficjalna strona Rockstar w ten sposób opisuje rzeczony tryb:

"Gdy w Los Santos w grę wchodzi zarabianie pieniędzy, nie można mieć skrupułów. W tym przypadku mówimy o nocnym skoku na spadochronie ze śmigłowca w sam środek strefy walki i zlikwidowaniu oporu przy pomocy termo- i noktowizji. Następnie trzeba wspólnie wyśledzić skrzynię z solidnym odpisem podatkowym. Czas ubić interes.

Skoście wrogów pod osłoną nocy i przechwyćcie cenną kontrabandę w Porannym nalocie, najnowszym trybie GTA Online. Dwie drużyny złożone z maksymalnie sześciu graczy skaczą na spadochronach w sam środek strefy walki i szukają przekaźnika ukrytego w specjalnej paczce. Celem jest odnalezienie i dostarczenie go do strefy ewakuacyjnej. Uczestnicy są uzbrojeni po zęby i korzystają z nokto- i termowizji oraz aplikacji Trackify do odszukania odpowiedniej paczki. Uwaga: korzystanie z Trackify sprawia, że gracz jest wystawiony na ataki. Sprawdźcie swoją wielozadaniowość w Porannym nalocie i zgarniajcie do 10 lipca podwójne premie GTA$ i RP za ten nowy tryb adwersarza".

To nie wszystkie atrakcje. Rockstar wprowadza do GTA Online "szaleńczą falę amerykańskiego patriotyzmu" (oczywiście w związku z Dniem Niepodległości, obchodzonym w USA 4 lipca). Deweloperzy zapewniają nam m.in. stroje z motywem amerykańskiej flagi, wyrzutnie fajerwerków i Monster Truck Liberator.

Firma opublikowała też harmonogram wyścigów premium i prób czasowych.

"Poprawcie stan Waszych kont w banku Maze dzięki nadchodzącym wyścigom premium i próbom czasowym:

30 czerwca – 3 lipca:

    Wyścig premium – „Kręcioł” (dla superaut)
    Próba czasowa – „Fort Zancudo”

4 lipca – 10 lipca

    Wyścig premium pojazdów specjalnych – „Atmosfera” (dla Voltików Rocket)
    Próba czasowa – 'Kanał burzowy'"


Poniżej możecie sprawdzić całą zawartość wprowadzaną przez najnowszy dodatek do GTA Online.

Tagi: dlc dodatek Grand Theft Auto V gta gta online Rockstar