Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2017 21:15
Micro Machines World Series esencją kanapowego grania? Nowy gameplay wygląda świetnie
761V

Micro Machines World Series esencją kanapowego grania? Nowy gameplay wygląda świetnie

Już jutro najwięksi fani małych samochodzików rozpoczną walkę o najlepsze czasy przejeżdżając po stołach, trawnikach i podłodze w salonie. Najnowszy gameplay z Micro Machines World Series powinien zainteresować fanów rozgrywki na jednej kanapie, bo gra może ubarwić wiele spotkań z kumplami.

Codemasters dość niespodziewanie przypomniało sobie o Micro Machines. Gra powraca w wielkim stylu na trzy platformy i premiera na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych odbędzie się jednocześnie 30 czerwca.

Zwiastun pokazuje samochody z Micro Machines World Series

Seria Micro Machines w ostatnich latach nie pozwalała graczom na wyjątkową zabawę, ale twórcy zdecydowali się powrócić i w World Series zaoferować świetną rozgrywkę dla sympatyków split-screena.

Najnowszy gameplay potwierdza – jeśli preferujecie kanapową rozgrywkę, zbierajcie ekipę i szykujcie się na ostrą jazdę. Zobaczycie tutaj rozgrywkę z dwóch znanych trybów – eliminacji oraz bitwy – i w obu przypadkach gracze nie mogą narzekać na nudę.

Oczywiście w tym wypadku nie możemy liczyć na wybitną oprawę, ale tutaj gameplay jest zdecydowanie ważniejszy. Pierwsze opinie na temat produkcji pojawią się w Sieci już wkrótce. 

Materiał: Micro Machines World Series gameplay

Tagi: Codemasters gameplay Micro Machines World Series

Nie przegap